کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-ادبیات دهه 1990

اداره آژانس خبری شماره 1 اولین رمان کارآگاهی در سری معروف توسط نویسنده اسکاتلندی الکساندر مک کل اسمیت است که برای اولین بار در سال 1998 منتشر شد. الکساندر مک کول اسمیت، به طور گسترده ای تحسین شده است. آژانس خبری شماره 1 آگاهانه داستان غم انگیز و غافلگیر کننده راموتسو ارزشمند است که به حرفه او کمک می کند تا به افراد مبتلا به مشکلات در زندگی خود کمک کند. بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه در یک فروشگاه کوچک در گابورون، او استخدام شده است تا یک شوهر گمشده را ردیابی کند، مردی را کشف کند، و یک دختر بیچاره را دنبال کند. اما پرونده ای که در قلب او قرار دارد و او را در معرض خطر قرار می دهد، یک پسر 11 ساله ای است که ممکن است توسط جادوگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
5â~ ... مورد علاقه های جدید! میدونم میدونم. من به دغدغه رامکتس و کسب و کار شگفت انگیز خودم متعهد هستم، و نباید منتظر ماند تا از این کتاب ها لذت ببرم. من اولین کتاب را در این مجموعه دوست داشتم. خنده دار، خیرخواه، خیرخواه و خشن. چطور یک اسکاتلندی سفید به سر یک خانم سیاه پوست در بوتسوانا (یا برعکس) فراتر از من است، اما متشکرم برای خوانندگان ما که او انجام داد. او کاملا لذت بخش است. â € œMma رموتسو با بلند شدن سخاوتمندانه به اندازه قد نمیتواند جایگزین شود â € | پدر گرانقیمت پدرش تمام زندگی خود را در معادن برای جمع آوری یک گاو گاو قابل توجهی کار کرده است، و زمانی که او خیلی جوان می میرد، او صنعت معدنی را می کشد. او زندگی وحشتناک خود را در زیر زمین شرح می دهد و چگونه صاحبان ثروتمند از کارگران سیاه استفاده می کنند. \"معدنچیان Sotho آواز خواندند\" معادن خوردن مردان است. حتی زمانی که آنها را ترک کرده اید، معادن همچنان شما را می خورند. â € ~ â € هنگامی که او تصمیم به جبران گاو گاو و ایجاد اولین آژانس کارآمد توسط خانم ها (به خوبی، یک خانم و یک دبیر / کارمند)، او بسیار کسب و کار است. او کارهای خود را انجام می دهد، به بانک نزدیک می شود، یک خانه پیدا می کند، یک دفتر پیدا می کند، منشی را استخدام می کند و به دنبال کسب و کار است. اولین مشتریان او در حال پایان دادن به خانم ها در چک کردن شوهران است، اما او به سرعت به تقلب و آدم ربایی فارغ التحصیل می شود، اغلب برای مشتریان مردانه که راحت با او صحبت می کنند. ما هرگز آن را فراموش نکنیم بوتسوانا، به ویژه گابورون، در حاشیه کویر Kalahari و همه چیز که از جمله حیات وحش و حیات وحش حیات است. او یک کروک را می کشد، که مظنون به آن است که ناپدید شود. â € œShe چاقو و شکاف از طریق شکم creatureâ € ™ ثانیه. چرم نرم بود، و معده به زودی در معرض قرار گرفت. \"او با یک کبرا سرو کار دارد و سپس پزشکان جادوگر هستند. اما آن ها هم هستند. ایستادن در زیر آسمان شب، نقاشی کردن - هوا روشن خشک را به ریه هایش می اندازد. و او فکر کرد: من فقط یک فرد کوچک در آفریقا هستم، اما برای من و برای همه وجود دارد که در این زمین نشسته و آن را لمس کرده و آن را خودشان بنامیم. »زمان دیگر:« دوک نزدیک شد ، و آسمان با طلای رگه بود. این زمان مورد علاقه او از روز بود، زمانی که پرندگان در حال غوطه وری بودند و از هوا عبور می کردند و حشرات شب شروع به خندیدن کردند. در این نور ملایم، گاو به خانه میرود و آتش سوزی در خارج از کلبهها، برای آشپزیهای شبانه تار می شود و درخشان است. \"در زندگی او فریبندهای زیادی برای قسمت های بد وجود دارد، اما نگرش کلی او یکی است یافتن شادی در همه چیز. او شکایت نمی کند، اما او قطعا تعجب می کند که چرا برخی افراد آنقدر نادان یا بدبخت هستند. من از شخصیت های مختلف، توصیف یک بخش بسیار متفاوت از جهان از من و از همین به بعد Mma Ramotswe آن را دوست دارد لذت می برد. Disclaimer â € \"من سریال تلویزیونی را دیده بودم و دوست داشتم کتابها را دوست داشته باشم، اما اگر آنها کمتر از انتظارات باشند، می گویند. جواب منفی. کتاب فوق العاده

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در توصیف آهسته ای از آفریقایی - بوتسوانایی ساخته شده است، که دقیقا - زندگی و شخصیت کاریزماتیک مما رامکتس، کارآگاه بانوی اول در بوتسوانا است. من فکر نمیکردم سرعت آهسته، و من عاشق رامکتس ارزشمند بودم. همچنین، من فکر نکردم که برخی از اسرار نسبتا قابل پیش بینی بود و هیچ اقدام دیوانه ای با تیراندازی و چه چیزی نداشت. ازslice زندگی @ تصاویر آفریقا بسیار لذت بردم. رابطه گرم بین ارزشمند و پدرش واقعا لمس کرد. این کتاب جذاب، آرامش بخش بود و واقعا چیزی بود که من در حال حاضر نیاز داشتم. احتمالا کتاب های بعدی را در سریال بخوانید. و من مطمئنا سری بی بی سی را با یکی از جالب ترین خواننده های من جیل اسکات به عنوان ارزشمند تماشا خواهم کرد!

مشاهده لینک اصلی
من به این کتاب در سی دی گوش دادم! زن خواندن آن عالی است! و موسیقی آفریقایی در پس زمینه صحنه را کاملا تنظیم می کند! این کتاب کامل و ناسازگار برای گوش دادن به ماشین است. من در اطراف روزمره سوار شدم که من از طریق کالیچاری رانندگی کردم! دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
@ خانم کسانی هستند که می دانند که چه اتفاقی می افتد، @ گفت: بی سر و صدا. @ آنها چشم دارند. آیا شما از Agatha کریستی شنیده اید؟ @ من دوست دارم Mma Ramotswe. او خنده دار، شگفت انگیز، شجاع و غیر فمینیسم است. مطمئنا، اشتباه کردی مطمئنا، همه چیز احمقانه انجام می شود، اما بعد دوباره، که فقط شخصیت بیشتری به او می دهد. سازمان های کارآفرین بر شهود و هوش انسانی تکیه می کنند، که هر کدام از آنها در فراوانی وجود دارد. البته موجودی هرگز شامل آنها نیست.\nمن در بوتسوانا متولد شدم؛ والدینم حدود چهار سال با هم زندگی کردند و پدرم حدود شش سال قبل از ازدواجش آنجا بود. و به همین دلیل، به دلایلی چون من بسیاری از داستان های زندگی و مردم آنجا را شنیدم، چیزهایی که در این کتاب به عنوان یک شوک فرهنگی به من وارد نشد. حتی چیزهایی مانند پیدا کردن کبرا در ماشین شما، زیرا پدرم یک بار مامبا سیاه خود را در او یافت. والدینم به من گفتند که چه چیزی، به گفته آنها، بهترین کشور در جهان است. آنها درباره افراد گرم بوتسوانا، با قلبهای بزرگ، درباره زندگی آسان در آنجا، در مورد باغهای سبز، در مورد کالاهاری، به من گفتند. پس از همه، مردم می خواهند تنها به مراقبت از گاو خود کمک کنند.\nو به این ترتیب، خواندن این کتاب، به نوعی دلتنگی بود، من حدس می زنم، حتی اگر شخصا هیچ خاطره ای از هیچ چیز نداشته باشم. اما مامان راموتسو به من از هر خانم ماتسوآن که پدر و مادر من تا به حال به من گفته اند - خدمتکار، آشپز، همسایه - بزرگ در بدن و قلب، و همیشه مایل به کمک است. مطمئنا، اسرارآمیزها واقعا از انواع شرلوک هولمز هستند که ما معمولا آنها را میخوانیم، اما اسرارهای کوچکتر شامل کت و شلوارها و جادوی گاه به گاه. اما پس از آن، این نکته است، زیرا بوتسوانا، حداقل بوتسوانا در این کتاب، بوتسوانا از دوران دوران، تصویری از جنایات مانند تجاوز و قتل به دست نیامده است، زیرا این جنایات مانند جرم و جنایات کوچک و تقلب بوده است . پدر و مادرم، در حقیقت، به یاد می آورند که در اواسط شب، از وسایل نقلیه خود ربوده شده و / یا سوخت ربوده شده اند. آژانس خبری شماره 1 یک داستان گرم و دلپذیر است که به زیبایی نوشته شده است. زبان ساده است، همانطور که شخصیت ها هستند، اما گاهی اوقات زیبایی در سادگی وجود دارد، و این کتاب نمونه ای از آن است. از آنجا که گاهی اوقات، بهتر است که چیزهای ساده ای را در زندگی تحسین کنید. مثل کدو تنبل وقت آن رسیده است که کدو را از گلدان بیرون بیاورید و آن را بخورید. در تجزیه و تحلیل نهایی این مسئله این مسائل بزرگ زندگی را حل کرد. شما می توانید فکر می کنید و فکر می کنید و هیچ جایی نیست، اما شما هنوز مجبور به خوردن کدو تنبل خود هستید. این شما را به زمین آورد. این دلیلی برای رفتن بود. كدو حلوايي.

مشاهده لینک اصلی
اگر یک هفته خشن داشته باشید، اگر روز شما خشمگین بوده و احساس خستگی می کنید، توصیه می کنم که با آژانس خبری No.1 Ladiesâ € ™ آشنا شوید. من احساس خواندن آن را \"معالجه\" توصیف می کنم. \"این بسیار متفاوت از ژانر داستان های جنایی آمریکای شمالی یا اسکاندیناوی است. من هرگز به بوتسوانا نرفته ام، اما احساس می کردم که من یک تعطیلات کوچک را در آنجا گرفته ام تا پایان کتاب. و شما می بینید که مردم و فرهنگ خود را از شما هرگز به عنوان یک توریست به عنوان یک حس از چگونگی کاملا متفاوت خود را به زندگی است. فقط نگاه کرد و متوجه شدم که هفده کتاب تا کنون در این سری وجود دارد . من دوستانی دارم که آنها را تحسین می کنند و می بینم که چرا آنها انجام می دهند. من احساس می کردم شماره 1 به خوبی نوشته شده بود و من دوست داشتم رامکتس Precious به عنوان یک شخصیت اصلی. من عاشق مهربانی و مهربانی هستم که با شرایطی که دشوار می شود متفاوت است. این انتخاب برای باشگاه کتاب های زندگی واقعی من بود و همچنین توصیه ای از Book Riot (فهرست خواندن نویسندگان آفریقایی آنها) است. من بسیار خوشحالم که آن را خوانده ام و در نهایت من ممکن است به کتاب های بیشتری در سری بروید. در حال حاضر، من به چیزهای دیگر تعداد زیادی کتاب و وقت کم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب بر سر کوه موریه
 کتاب چلاق آینیشمان
 کتاب راهنمای فلسفی زیستن
 کتاب ناشناخته ماندگان
 کتاب ۴۸ قانون قدرت
 کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک