کتاب عشق زن خوب

اثر آلیس مونرو از انتشارات قطره - مترجم: شقایق قندهاری-ادبیات دهه 1990

آلیس مونرو نابغه برای ورود به زندگی مردم عادی و گرفتن احساسات و تناقضاتی است که درست زیر سطح قرار دارد. در این مجموعه جدید درخشان او به طور عمده زندگی زنان را - غم انگیز، غیر قابل کنترل، غیر قابل پیش بینی، غیر منتظره، خنده دار، سکسی و کاملا قابل تشخیص - می گیرد و خواسته های پنهان خود را به سطح می کشد. عشق به یک زن خوب به نظر می رسد نه به عنوان خالص و فضیلت: همانطور که در عنوان عنوان او می تواند نیازمندان و قاتل باشد. در این جا زنان رفتار بدی دارند، شوهران و فرزندانشان را ترک می کنند، عاشقان نامناسب می شوند، زندگی روزمره را به محدودیت ها می رسانند، و اگر رفتار بدی نداشته باشند، فکر می کنند که افکار متعجب و ناراحت کننده ای دارند.ر


خرید کتاب عشق زن خوب
جستجوی کتاب عشق زن خوب در گودریدز

معرفی کتاب عشق زن خوب از نگاه کاربران
شما احساس می کنید که شما در حال رشد شبانه میوزو می توانید ذرت را در حال رشد افزایش دهید: یک عبارت ساده شامل ذات آلیس مونرو است. چگونه می توان ذرت در حال رشد را احساس کرد؟ سحر و جادو؟ داستان های علمی تخیلی؟ در هر صورت، دلمشغولی رمز و راز. رمز و راز روزمره، تقریبا پیش پا افتاده: آن است که به سادگی ذرت، سبزیجات که رشد می کند، هیچ چیز più.Nel روزانه، بین مردم و همه چیز از هر روز است، رمز و راز وجود دارد: فقط دانستن بیابید. اما از همه مهمتر، ما باید بدانیم چگونه به آن می گویند. مونرو موفق magnificamente.Poi شما می توانید خیلی بیشتر می گویند: هنری جیمز .... هنر بزرگ از داستان سرایی .... نوشتن بی انتها، کامل ساده و مانند یک کریستال وجهی .... رمز و راز دیگر این است که چرا این باعث شده من این نویسنده فوق العاده را فقط در حال حاضر دیدم: چرا قبل از آن؟ چگونه من آن را نادیده گرفتم، او را ملاقات نکردم و چندین بار او را مکررا؟ من دوست دارم و من فکر می کنم که resterò وفادار، و من نمی دهد تا: کتاب های خود را در خانه من spalancata.Fra این هشت داستان، یکی برای همه، دختران هستندLe @ .بدون،Prima واقع پیدا کردن که همه چیز تغییر @ نه، برعکس ... آنها یکی از زیبا تر از دیگری است، انتخاب سخت است.

مشاهده لینک اصلی
من هرگز داستان کوتاهی را خواندم - اگر قصد صادق بودن داشته باشم، کمی از تعصب در برابر آنها داشتم. آن را از سال گذشته یا دو سال گذشته نگذاشته است، که من تلاش کرده ام تا به جهان داستان های کوتاهی بپردازم و برای آنها قدردانی کنم. این بهانه ای ناخوشایند من برای داشتن این طول عمر بدون خواندن آلیس مونرو است. کانادایی بد، من هستم! بد نیست! مطمئن نیستم که من فقط خودم را به سبک و ریتم خود متکی کنم، اما تا زمانی که شروع به خواندن داستان دوم کردم، به این مجموعه دست نزنم. داستان اول و eponymous طولانی ترین 8 در این مجموعه است و من را جذب نمی کند، هر چند به نظر می رسد که راه خود را زیر پوست من، به دلیل Ive خود را در طول روز، در بین خواندن، و در یدکی لحظات. این داستان ها در آنها زیاد عمل نمی کند. انرژي در آنها عمدتا فتوسنتز نمي شود. بسیاری از آنها خاطراتی هستند که در دهه 1950، 60s یا 70s تنظیم شده است، و توسط راوی قدیم / عرفانی گفته شده است. بسیاری از آنها پنجره ای از زمان را گرفته اند. به لحاظ تئاتری آنها توسط عشق و یا کاراکترهایی به نام آن تزریق می شوند، برای بهتر یا بدتر. چندین چیز به من در این مجموعه منجر شد: 1 - محیط کانادایی، و در چند داستان، به طور خاص ونکوور (که در آن من بزرگ شدم). من عاشق شنیدن سواحل ورودی شده، نام خیابان آشنا و نشانه ها بودم. - شخصیت هایی که دوست دارند بخوانند و در کتابخانه ها کار کنند. خنده دار است، من عاشق شنیدن کتابهایی هستم که شخصیت خواندن دارد. این به من در مورد آنها به من می گوید. 3 - نثر بی قاعده، در عین حال ظریف. در اینجا نمیتوان این زبان را به دست آورد، اما هنوز خیلی خوب است. 4- چگونه او را از طریق داستان به شما هدایت می کند. یاد گرفتم به او اعتماد کنم من می دانستم که او چیزی را که من می دانستم می دانستم، او نمی خواست بازی کند و یا من را نابود کند. 5 - تنش او، حتی در داستان هایی اتفاق می افتد که اتفاقا خیلی اتفاق نمی افتد @ .6 - چطور اغلب تفکر را ترک کردم @ من آرزو می کنم که رمان هایش را نوشت @ چون داستان هایی که او می گوید خیلی غنی و جذاب است، آماده نیستم بمانم جهان آنها پس از 30 صفحه. محکومیت و اعترافات قتل عام به یک پرستار مراقبت تسکین یافته، عشق آزاد سال 1960 است که زن را به سن پائین می برد، یک عروس جدید که راه خود را زیر چشمان خیره کننده خانمش پیدا می کند، یک مادر که بچه های خود را عقب می کشد با عاشق خود، یک دختر که پدران خود را راه کمک به زنان در عمل پزشکی خصوصی خود را، پدربزرگ و مادربزرگ است که با بچه های کوچکی درگیر می شود، یک نوجوان از دست رفته در لباس عروسی سوزان، پذیرش بی خوابی نوزاد به مادرش بگویید. اگر می خواهید در داستان های زنان در پیروی از عشق، در تمام اشکال آن، در تمام نواقص آن، گم شوید. 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
@ Love of a Good Woman @ شامل هشت (8) داستان کوتاه بزرگ است که ما را (عمدتا زنان) در روابط روزمره با دیگران بررسی می کند. این داستانها به روابط با خانواده، دوستان و غیره میپردازد. نوشتار یک تصویر واضح از محیط و مردم می دهد. آیا خارج از خانه و یا در داخل نویسندگان از کلمات برای نقاشی استفاده می کند. ما هر چین و چروک روی هر چهره، هر موی بیرون از منزل، حتی هر بوی بدن یاد می گیریم. ازدواج، زنا، فساد، طلاق، تولد فرزند، تصویب، سقط جنین، تنها برخی از مسائل است که نویسنده، آلیس مونرو، درباره آن می نویسد. توصیه می کنم به خوانندگان که از داستان کوتاه لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
من اغلب داستان های کوتاهی را نمی خوانم، اما پس از خواندن بررسی های بسیار خوبی برای آلیس مونروس نوشتن، تصمیم گرفتم او را بخوانم. و من نوشتم ناامید نشدم اما من خودم با داستان های خودم مخالفم. این داستان ها بسیار شبیه زندگی است. مونرو آن را به عنوان اگر در طول عمر افراد، مونرو در می آید و به طور تصادفی لحظه ای را جذب می کند که شخصیت در یک تقاطع است. مقدمه کمی برای هر داستان وجود دارد، جزئیات جزئی از آنچه قبل از این لحظه آمده است. شما دقیقا اطلاعاتی را دریافت می کنید مونرو می خواهد شما را داشته باشد و این اطلاعات را به طرز شایسته ای ارائه می دهد - برای شخصیت های او یا شرایط خاصی عذرخواهی نمی کند. او جزئیات دقیقی ندارد - او فقط جزئیاتی را که می خواهد به شما بدهد را به شما می دهد. شخصیت های او به خصوص دوست ندارند آنها اغلب بد و ناامید عمل می کنند. آنها توجه کمی به مردم در زندگی خود دارند - آنها خودخواهانه و بی پروا هستند با احساسات کسانی که نزدیک به آنها است. اغلب کودکان در این داستان ها هستند و گاهی اوقات در داستان ها نقش مهمی ایفا می کنند. اما بزرگسالان، اغلب مادران، معمولا توسط درام خودشان جذب می شوند که کودکان آنها را نادیده می گیرند یا در بهترین حالت آنها دارای حس تعهد جدا هستند. بنابراین من نمی توانم بگویم که من داستان ها را دوست داشتم - بیشتر باعث ناراحتی من شد. اما نوشتن او فوق العاده است. و داستان هایی که من بعد از خواندن هر یک از آنها برای مدت طولانی فکر می کردم. برای کسانی که به دلایل من خواندن بیشتر آلیس مونرو .----------------- ژوئیه 17 2016This اولین مجموعه آلیس مونرو من پشت در دسامبر 2011. به عنوان خوانده شده بود شروع در سال 2013 من شده است خواندن همه مجموعه های او به منظور انتشار. این مجموعه 9 ساله است، بنابراین من اکنون بسیاری از آلیس مونرو را خوانده ام. نخستین چیزی که به من رسیده است وقتی که بررسی اصلی من این مجموعه را می خوانم این است که من یک کلمه را تغییر نخواهم داد. من هنوز با بسیاری از داستان هایش مخالف هستم و هنوز هم ناراحت هستم، وقتی شخصیت هایش نادیده گرفته می شوند یا فرزندانشان را رها می کنند. و هنوز هم فکر می کنم نوشتن او بسیار عالی است. بنابراین بررسی جدید من در درک بهتر از آلیس خودش، و style.This نوشتن او بر اساس آلیس مجموعه داستان 9 مجموعه التقاطی ترین او است و من فکر می کنم،. تنها هشت داستان وجود دارد و هر کدام کاملا بلند هستند. داستان عنوان @ عشق یک زن خوب @ 89 صفحه است، تقریبا یک رمان در طول و گفتن. این داستان ها در Wingham واقع (یا Wingham مانند) شهرها در امتداد دریاچه هرن و در منطقه ونکوور - مکان آلیس زندگی و کار و دختران را بلند کرد و نوشت. به رغم محیط اطراف و اطلاعاتی که ما می دانیم از زندگی آلیس است، این داستان ها واقعا داستان آلیس نیستند. در عوض، آلیس با رویدادهای تقسیم شده و خصوصیات افرادی که با او ارتباط برقرار کرده یا شاید فقط مشاهده کرده یا شنیده است، با هم ترکیب شده است. او بخش های متفاوتی از تجربه زندگی خود را استخراج می کند و قطعات را با هم جمع می کند تا زندگی کامل و کاملا تصور برای شخصیت هایش را ایجاد کند. برای من این کار همیشه با موفقیت به عنوان داستان های شخصی تر در مجموعه های دیگر کار نمی کند. اما زمانی که همه اینها با هم می آیند داستان ها به طرز شایسته ای کامل است، همانطور که هر نوشته ای نوشته شده است. تنها عنوان داستان تنها ارزش پذیرش است.

مشاهده لینک اصلی
مطمئن هستم که من اولین کسی نیستم که مشخص کند که آلیس مونرو چطور کارهای شخصیتی را توسعه می دهد، حس مکان را بیان می کند و داستان هایی را به طور کامل تکمیل می کند و همه چیز را در فضای رمانتیک می گیرد. در عین حال، او به نظر می رسد قطعه ای از پازل را ترک می کند، و ما را متعجب می کند که چه نقاط بزرگتری ممکن است داشته باشد. ما آشکارا به ندرت از آن استفاده می کنیم. هرچند که من حدس می زنم که هر گونه تحریف سیگنال در پایان من مشکل است، نه در مورد آن. مردم در داستان های او جذاب و پیچیده هستند. باز هم، این قابل توجه است که آنها را به طور کامل به عنوان به طور کامل در صفحات چند تا. شاید این چیزی است که با گراتایاتا به آنها می دهد. شخصیت های مرکزی آن چیزی نیست که شما می دانید. با وجود تراکم افکار و احساسات، نوشتن خود هرگز به نظر نمیرسد. نویسندگان هوشمند نباید کلمات کلیدی را به نمایش بگذارند تا نشان دهند که چقدر مغز هستند. من همیشه این را نفهمیدم، همانطور که از دنیایی که در آن افراد هوشمندانه از پدیده های ناامید مانند چندگانه و heteroskedasticity هستند صحبت می کنند. بنابراین شما خانم مونرو هستید. من همیشه به آنچه می گویم نمی رسم، اما شما به خوبی می گویید. کسانی که از بینش های بسیاری شما را به ماهیت بی نظمی انسان (و زن) می رسانند، باعث می شود که من بیشتر از آنهایی که من ندارم تعجب می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق زن خوب


 کتاب ادیپ در جاده
 کتاب سیرکی که می گذرد
 کتاب تعطیلات بی دغدغه
 کتاب زندگی بی دغدغه آمریکایی
 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب مزایای منزوی بودن