کتاب قلعه دیجیتالی

اثر دن براون از انتشارات نگارینه - مترجم: آرزو کلانی-ادبیات دهه 1990

قلعه دیجیتالی / Digital Fortress
اثر دن براون


خرید کتاب قلعه دیجیتالی
جستجوی کتاب قلعه دیجیتالی در گودریدز

معرفی کتاب قلعه دیجیتالی از نگاه کاربران
مهم نیست که مردم چه می خواهند در مورد دن براون و یا کتاب های خود و یا نفرت نسبت به او سخن بگویند، شما باید این واقعیت را تحسین کنید که هیچ چیز دیگری برایش به ارمغان نمی آورد. این کتابی بود که من را به دنیای زیبای کتاب آورد. قبل از خواندن این کتاب، هرچند خواندن کمی دشوار و اتلاف وقت بود زیرا همه چیز داستانی است، چرا که بعضی از خواندن معنوی / خودآموزی و کتابهای دانش بهتر نیست. پس از خواندن این کتاب همه چیز تغییر کرد، من شروع به خواندن داستان های بیشتر و بیشتر کردم و امروز کتاب ها به لطف این کتاب ها، یکی از مهم ترین بخش های زندگی من بوده است. امروز همه کتاب های دن براو را از فرشتگان و آمپر؛ شیاطین اما این کتاب همچنان مورد علاقه من است. من موافق هستم که او نویسنده بزرگ نیست و از فرمول مشابه در هر کتابش استفاده می کند و نه همه کاره. اما او جای خاصی دارد و من همیشه در قفسه کتابم به دلیل دلایل من که در بالا ذکر شد، همیشه مکان خاصی را نگه می دارم.

مشاهده لینک اصلی
من حتی یادش نمی آید که این چه چیزی باشد. یک تکنسین کامپیوتری سیا و همه چیزهایی که من در مورد او می توانم به یاد داشته باشم، صحنه ای است که یک نگهبان امنیتی صدای شیرین و شیرین او را می شنود و از این موضوع که چگونه یک زن 192 IQ می تواند چنین فریبنده بزرگی باشد. همچنین، من کاملا مطمئن هستم که جهان را با رایانه ها ذخیره می کند، اما به نظر نمی رسد که مراقب باشد زیرا او این کار را انجام می دهد در حالی که پیراهنش تقریبا باز است. او ممکن است در برخی موارد نیز مرطوب باشد. ادبیات.

مشاهده لینک اصلی
همچنین در athttps بررسی کنید: //edwardsghostengine.wordpress....What a ride! همه می توانم بگویم این است که دن براون یک جهنم از نویسنده هیجان انگیز است! من اعتراف می کنم که این نوع کتاب واقعا فنجان چای من نیست (من آن را بر اساس هوی و هوس انتخاب کردم) چون بیشتر از طرفدار فانتزی / پارانورامال بود و این خیلی دور بود. من نیز اعتراف می کنم که تقریبا این را خواند و تقریبا آن را به کتابخانه فرستاد تا بتوانم کتاب های فانتزی بیشتری داشته باشم. به نظر من دانستن این موضوع خیلی راحت است. از نظر خواندن بررسی های دیگر، دن براون به عنوان استاد هوش هیجانی شناخته شده است و باید بگویم من موافقم. تحقیقات زیادی برای این کتاب انجام شد و من دوست داشتم که چگونه نویسنده توانست به ما توصیفهای تکنولوژی رمزنگاری و کارهای تکنولوژی را بدهد یا ما خیلی ناراحت شدیم یا بیش از حد پیچیده بودیم که طرح را از دست دادیم. نه، همه چیز در یک روش قابل فهم و هیجان انگیز، داستان را برای من توضیح داد، خیلی سریع جریان می یابد. من همچنین باید ذکر کنم که برخی از بررسیهای تک ستاره ادعا می کنند که اطلاعات موجود در این کتاب نادرست است. من واقعا نمیتوانم چیزی بگویم، چون تقریبا هیچ چیزی در مورد رمزنگاری و کدگذاری چیزی نمی دانم، اما می گویم که نویسنده توانست آن را کاملا واقعی و صحیح صدا کند. دیگر چیزهایی که دوست داشتم توسعه شخصیت ها بود. بله، همه آنها خیلی لاغر بودند به خصوص بچه های بد. وای، این نویسنده قطعا می تواند زمینه های شخصیت جالبی ایجاد کند که در آن هیچ انگیزه هرگز مشخص نیست. تنها چیزی که من واقعا دوستش نداشتم این بود که شخصیت های شخصیت ها به طور کامل کاوش / توسعه یافتند. من فقط شخصیت ها را دوست داشتم تا احساسات و عواطف بیشتری نسبت به آنها داشته باشم، اما این فقط من است. بنابراین، این اولین کتاب من به نام دن کوروش بود و من این را به شما می گویم، این آخرین بار من نیست! حالا که این را خواندید، نمی توانم منتظر بمانم تا کتابهای رابرت لنگدان را شروع کنم، زیرا از آنچه شنیدم، کاملا عمیق هستند. به هر حال، با توجه به سرعت سریع شکست این کتاب (هیچ لحظه خسته کننده ای وجود ندارد) و توضیحات ساده از موضوعات پیچیده، من باعث می شود که من تعجب می کنم چرا چند ستاره reviewsâ € |. من حدس می زنم که این اطلاعات را (یا نه) پیدا می کنم وقتی که بیشتر بخوانم ðŸ~\u003e چه کسی این را توصیه می کند؟ من می گویم هر کسی که عاشق یک هیجان خوب است باید این را بخواند و کسانی که موضوعات مورد علاقه و همچنین اقدامات را دوست دارند همچنین این را امتحان کنید

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم که خواندن این کتاب من را ساخته اند دو خنده خوب درست بود. در واقع، در نظر من فروتن، دن براون نویسنده طنز آمیز مبدل به عنوان نویسنده thriller.A در واقع، من بیش از یک خنده ساخته شده است، به دلیل © قهرمانان یک â € € œculoâ است که حتی معجزه از لوردس می تواند افتخار کند. همیشه € ™ بر روی لبه پرتگاه، ترک کردن صدمه ندیده نه آنقدر به موجب ضریب هوشی بالا قرار خود، که در واقع باید بسیار نزدیک به صفر با توجه به بی معنی آنها انجام می شود، به دلیل همزمانی غیر محتمل â € œcasualiâ €. در رمان دن براون، در واقع، یک € € œcasoâ آن است که همیشه به شدت در خوب و یک تراشه تنها Lippa به نظر می رسد بیش از حد مغرضانه نمی دهد. نه نه او او یک کار خاص: به € ™ ثانیه فرشته نگهبان از آن احمق هایی که در وارد شدن به مشکل اصرار دارند. آنها به دنبال یک سوزن در انبار کاه؟ آنها آن را پیدا خواهند کرد. آنها را به سقوط از یک ساختمان سی طبقه از طوفان یا گرداب شدید از یک پنجره تنها با انگشت کوچک دست چپ آویزان هستید؟ بعضی از آنها عبور می کنند و آنها را می کشند یک قاتل بی رحم است که اهداف در زندگی خود آنها را تعقیب از دست رفته هرگز؟ او حتی گریه نخواهد کرد. آیا آنها به دنبال یک کد دسترسی ضروری هستند؟ آنها در اینترنت به آنها مساله را وارد کنید و دریافت پاسخ. برای برخی از این دلیل مبهم، â € € œcasoâ دن براون مشتاق به رسمیت شناختن رسمی از مهارت ثابت و بی فایده است. احتمالا دارای فوق العاده، نفس بسیار خواستار، به او مهلت، مبالغ poveretto.Tirando، بنابراین، به عنوان یک هیجان انگیز، که ادعا می شود، ارزیابی است یک پیپ (نیمه خواهد بود مناسب تر است، اما شما نمی تواند، چرا © وجود ندارد) اما به عنوان یک رمان کمیک پنج ستاره می کند آنها را به او هیچ را حذف کنید. ؛-)

مشاهده لینک اصلی
خواندن کتابهای دن براون کمی شبیه تماشای پورنو است. در آن زمان به طرز شگفت انگیزی لذت بخش است، اما واقعا چیزی به نام دوستان یا خانواده شما نیست که بتوانید آن را بدانید. قلعه دیجیتال شروع به کار میکند، به این معناست که با کاراکترهای دو بعدی در یک گردباد از رمز و راز عمل می کند. بازیگران هرگز از سطح مقطع کارتن پیشرفت نمیکنند، اما طرح از طریق سطوح مختلف اعتقاد و فریب به اوج می رسد، که به پایان می رسد کم و ناامید کننده است، و خواننده احساس ارزان و فریب خورده است. من درک می کنم که چرا براون محبوب است - فرمول کوکای برش، @ @ هوشمند @ هنوز قاتل جنایتکاران، آرسین و @ Good مرد تبدیل دشمن مرگبار @ دستور غذا به توده جذاب است - اما نمی تونم احساس که این کتاب ها باید در قفسه نگه داشته پنهان، دور از چشم های کنجکاو و ذهن های قابل تحمل.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه دیجیتالی


 کتاب قرون وسطای پسین
 کتاب سحابی خرچنگ
 کتاب نقاشی از روی آثار مشاهیر
 کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند
 کتاب شب مینا
 کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند